דרמה רולר – כל מה שאתם צריכים לדעת

דניאל כץ
תגיבות
זמן קריאה: 4 דק’
דרמה רולר – כל מה שאתם צריכים לדעת

שגרת הטיפוח של כל אחד מאיתנו היא שונה. אם יש דבר אחד שמשותף לכולם הוא הצורך בעור טוב. יש מגוון עצום של מוצרים שמבטיחים להשיג את העור החלק והמושלם, ומתיימרים לספק נוסחאות חדשניות שיודעות לעשות את העבודה. ידוע שכדי להיות יפים צריך קצת לסבול, ולכן, משחות לא תמיד עושות את העבודה. מכשיר אחד שאכן תוצאות איכותיות הוא מכשיר דרמה רולר מקצועי.

דרמה רולר מטפל בעור הפנים

מכשיר דרמה רולר הוא מכשיר ייעודי הכולל מאות מחטים קטנטנים, היוצרים נקבים קטנים בעור, אשר מעוררים ומעודדים את הייצור של אלמנטים כמו קולגן ואלסטין, המאפשרים את התחדשות העור. כאשר העור מתחדש, תהליכים כמו היווצרות קמטים או פצעונים מואטים בצורה משמעותית, ומאפשרים לשמור על עור נקי, בוהק ומרשים בכל עת.

המחקרים בנושא דרמה רולר

הנושא של דרמה רולר עלה לכותרות בשנות ה-90 אחרי ניסיון רבים שעסקו בניקוב העור על מנת לטפל בבעיות אקנה אצל מתבגרים. המכשירים הלכו והתפתחו עם השנים וכיום ניתן להשיג מכשירים קטנים בעלות של כמה עשרות שנים, בהם אפשר להשתמש כמה פעמים בשבוע, ולעודד את יצירת הקולגן לאורך זמן. קולגן מאפשר לזרימת הדם בפנים להיות אידאלית, מה שיוצר את אותו זוהר שאנשים כל כך מחפשים.

טיפול בנזקים בעור בעזרת דרמה רולר

השימוש במכשירי דרמה רולר מאפשר טיפול מונע בפגיעות הנוגעות לקמטים, קווים על העור, שקיות בעיניים, אקנה וצלקות שונות. יש המון סוגים של דרמה רולר כיום וחשוב לדעת לבחור את המתאים לכם באמצעות כמה קריטריונים. לרוב, המכשירים הגדולים יותר, של 1 מ"מ, מתאימים לטיפול באקנה או לנזק משמעותי הנוצר מהשמש, כאשר הלהבים הקטנים יותר מתאימים לדיסקולורציה בעור, גוונים לא סימטריים וקמטים.

השימוש הנכון בטכנולוגיית דרמה רולר

העבודה עם דרמה רולר צריכה להיעשות בהתאם להוראות היצרן. חשוב לחטא את המכשיר לפני השימוש, ולא לוותר על ניקיון וחיטוי הפנים לפני כל טיפול. לאחר מכן, חשוב לבצע עבודה עדינה, יסודית וכזו שלא מפספסת אף מילימטר בפנים. חשוב להימנע מלהגיע אל העיניים והעפעפיים, שכן הנזקים בהם הם קטנים יחסית, ולגלגל את המכשיר בין 6 ל-8 פעמים בכל אזור. חלוקה של הפנים ל- 4 חלקים זוהי פעולה שתעזור מאוד.

על תדירות השימוש המומלצת במכשיר דרמה רולר

השימוש במכשיר דרמה רולר צריך להיות עקבי ויש לבצע אותו בתדירות הנכונה, על פי הצורך. לאחר השימוש, ההעדפה היא להשתמש בתכשירים הנכונים כדי להחמיא לטיפול ולנצל את העובדה שכעת העור בשל יותר לספוג את החומרים השונים. העור פצוע ויש לרפא אותו, ולכן תכשירים טבעיים ומקלי כאב יעשו את העבודה, אך דווקא תכשירים אגרסיביים יותר ישיגו את התוצאות הטובות ביותר. חשוב להימנע מתכשירים אגרסיביים במיוחד שיגרמו לאי נעימות ופציעה נרחבת יותר של הפצעים הקיימים.

דרמה רולר – כך תשמרו את תוצאות הטיפול

תדירות השימוש עם דרמה רולר היא משתנה מאדם לאדם לפי מצב העור שלו וגם לפי אורך המחטים של המכשיר בו משתמשים. אפשר לבצע את הטיפולים בכל כמה ימים, או להגיע לטיפול של אחת בחודש. דבר נוסף שחשוב לזכור – חשוב להשתמש במקדם הגנה עוצמתי במיוחד בימים שלאחר הטיפול, כי סכנות הצריבה בשמש עולות מדרגה.

הפופולריות של דרמה רולר

דרמה רולר הוא מכשיר פופולרי מאוד בישראל, לא רק עבור נשים עם שגרת טיפוח אינטנסיבית, אלא גם עבור גברים. העור של הגברים הוא לרוב מחוספס יותר, ודורש יותר תשומת לב, אך יש גם לא מעט גברים שמחפשים את העור המושלם בפנים, לבטח אם הם מתגלחים בכל יום ולא רוצים לגדל זקן עבות. השימוש בדרמה רולר לא מוגבל בגיל, ואפשר, כאמור, להשתמש במכשיר כבר בגילאי העשרה לטיפול באקנה, ועד לגילאים מאוחרים במיוחד בגיל השלישי.

דרמה רולר – בדרך לעור מושלם

מכשירי דרמה רולר לוקחים את הטיפול בעור הפנים צעד אחד קדימה. לא מדובר בקרם פנים נעים או בטיפול סולידי, אלא בטיפול אפקטיבי ופולשני באופן מסוים, אותו אפשר לבצע בבית, בלי מאמץ רב מדי. עם זאת, חשוב לדעת כיצד לבצע את השימוש, איך להשלים אותו ומה לא כדאי לעשות בימים שאחריו. וזה למעשה, מהווה את הסוד להצלחה ולעור מושלם.

אהבתם את המאמר? שתפו עם חברים!