טיפול בנשירת שיער VS השתלה

דניאל כץ
תגיבות
זמן קריאה: 3 דק’
טיפול בנשירת שיער VS השתלה

יש לכם נשירת שיער? לא יודעים אם לעשות השתלה או לעבור טיפול נגד נשירה? הגעתם למקום הנכון, אחנו נסייע לכם לקבל את ההחלטה הכי טובה עבורכם.

מה היתרונות של השתלת שיער?

היתרון המשמעותי ביותר של השתלת שיער הוא שבניגוד למשל לטיפול טבעי בנשירה, השתלת שיער מתאימה פשוט לכולם. הוא מתאים גם לגברים, גם לנשים, גם לצעירים וגם למבוגרים. השתלת שיער טובה עבור מגוון רחב של מקרים וגם במידה ואתם מקריחים בצורה קיצונים או שסתם מרגישים כמה מפרצים על הקרקפת שלכם, השתלת שיער תספק לכם את המענה הטוב ביותר.

בנוסף, ברוב המקרים מדובר בטיפול שאינו כרוך בכאבים בלתי נסבלים. במהלך הטיפול, המומחה שמבצע את ההשתלה יוציא את זקיקי השיער הישנים שלכם וישתיל במקום חדשים ועם זאת, סביר להניח שהרדמה מקומית וקלה תעשה את העבודה ואתם לא תחוו כאבים שאתם לא יכולים לסבול.

כמו כן, מדובר בתחום שכל הזמן הולך ומתפתח ומה שהיה נכון ללפני מספר שנים, היום כבר לא ממש רלוונטי. כל מומחה יכול למצוא את השיטה הטובה עבורו ועבור המטופלים שלו והוא יכול לשלב פתרונות מתקדמים שעד לפני מספר שנים כלל לא היו רלוונטיים. כמטופלים ששמים את כל התקוות שלהם בטיפול הזה, זה ודאי ירגיע אתכם לדעת שאתם מקבלים את הטיפול הכי טוב והכי מתקדם שהשוק יכול להצע כיום.

מה החסרונות של השתלת שיער?

נפתח בשורה התחתונה – אין עברות לכך שהקרחת לא תחזור. חלק מהמטופלים שעשו השתלת שיער מדווחים כי חוו תופעה דומה של נשירת שיער אפילו במקומות שבהם בוצעה ההשתלה. לכן, אם אתם הולכים על השתלת שיער, דעו לכם שאין מתכון מנצח שיכול להבטיח לכם שנים ארוכות של שקט.

בנוסף, השתלת שיער משאירה בקרב המטופלים צלקות שנראות לעין הן על גבי הראש עצמו והן בעורף. זה אומר שבמידה ואתם חובבים תספורות קצרות במיוחד, קחו בחשבון שיכולה להופיע צלקת שאותה יהיה לכם מאד קשה להסתיר. חיסרון נוסף של השתלת שיער הוא המחיר הגבוה, בטח ביחס לטיפולים טבעיים נגד נשירת שיער, קחו זאת בחשבון.

מה עדיף – השתלת שיער או טיפול נגד נשירה?

האמת היא שאין תשובה אחת מנצחת ואופי הטיפול וההתאמה שלו למטופל משתנה בהתאם לאופי של המטופל והציפיות שלו. במידה ואתם רוצים לקבל תוצאות מיידיות ולא לחכות חודשים עד שתוכלו לראות שינוי, השתלת שיער היא הפתרון הנכון עבורכם. אולם, במידה ויש לכם סבלנות ואתם יכולים להרשות לעצמכם טיפול טבעי שנמשל חודשים ארוכים, לכו על זה.

בניגוד להשתלת שיער, טיפולים טבעיים נגד נשירת שיער הם טיפולים שאתם יכולים לבצע ממש בעצמכם בבית, ללא תלות בגורם מקצועי כזה או אחר ובטח לא בהגעה למעבדה. בנוסף, מדובר בתהליך טבעי לחלוטין הכולל שימוש בפורמולות טבעיות ומעבר לשימוש בשמפו טבעי, כך שגם אם זה לא יעזור לכם, זה ודאי לא יכול להזיק.

לפני שאתם ממהרים להחליט על סוג הטיפול שאותו אתם רוצים לבצע, אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם גורמים מקצועיים שיוכלו לשפוך לכם אור הן על הטיפול עצמו והן על ההשלכות שלו בעתיד. לפני הכל, חשוב לנו שתבדקו קודם מה הגורם לנשירת השיער אצלכם והאם היא נובעת כתוצאה מגנטיקה, תזונה לא נכונה, מחלות כאלה ואחרות לא עלינו ועוד. בסופו של דבר, זה לא משנה אם תבחרו בהשתלת שיער או בטיפול נגד נשירה, אתם צריכים לטפל במקביל גם הגורם לנשירה על מנת שזו לא תחזור בשנית.

אהבתם את המאמר? שתפו עם חברים!