השתלת שיער בחו״ל: מאיפה מתחילים?

דניאל כץ
תגיבות
זמן קריאה: 3 דק’
השתלת שיער בחו״ל: מאיפה מתחילים?

חושבים לעשות השתלת שיער בחו״ל? לא יודעים איפה מתחילים? הגעתם למקום הנכון, קבלו את כל מה שחשוב לדעת על השתלת שיער בחו״ל.

טורקיה – המלכה הבלתי מעורערת להשתלות שיער

נפתח בשורה התחתונה – המלכה הבלתי מעורערת של השתלות שיער בחו״ל היא לא אחרת מאשר טורקיה. בערים הגדולות של טורקיה, כמו איסטנבול ואנקרה, יש מאות של קליניקות המבצעות השתלות שיער וההערכה כיום היא שאלפי לקוחות ביום שמגיעים מכל רחבי העולם מבצעים השתלת שיער בטורקיה.

אז למה טורקיה נחשבת למלכה של השתלות השיער בחו״ל? מכיוון ששם החוק מאפשר גם לקליניקות פרטיות לבצע השתלות שיער ולא רק בבתי חולים ציבוריים. זה כמובן הופך את העניין לנגיש וקל יותר ורוב ההשתלות לא מתבצעות באמצעות דוקטורים אלא באמצעות מומחים מקצועיים שצברו מספיק ניסיון בתחום השתלות השיער.

יוון – המלכה העולה של השתלות השיער

אין ספק שיוון היא המלכה העולה של השתלות השיער בחו״ל ובשנים האחרונות היא אפילו נותנת פייט יפה מאד אפילו לטורקיה. ביוון מי שמבצע את השתלות הם רופאים פלסטיקאית או רופאי עור ובניגוד לשיטות אחרות הנהוגות בטורקיה למשל, היוונין משתמשים בשיטה אחרת שלא מצריכה בהכרח גילוח של כל השיער, אין ספק שזה מהווה יתרון משמעותי.

קפריסין – אי של השתלות שיער

מכיוון שקפריסין מחולקת לשני צדדים, הצד היווני והצד הטורקי, נוכל למצוא שם הבדלים קיצוניים בין השיטות שכל צד נוקט בהן. באופן כללי, נוכל לומר שהצד הטורקי של קפריסין הוא הצד החזק יותר בכל הקשור בכמויות השתלת השיער המתבצעות בכל שנה ואם אתם מחפשים חלופה טובה לטורקיה, אתם בהחלט יכולים לקחת בחשבון את קפריסין.

השתלת שיער בחו"ל – מה חשוב לברר לפני?

לפני שאתם ממהרים לבחור את משתיל השיער שלכם בחו״ל, אנחנו ממליצים לכם לעשות סקר שוק כאן בארץ עם לקוחות ישראלים שכבר חוו עימו את התהליך. באמצעות הלקוחות הללו אתם צריכים להבין האם מדובר במומחה שמבצע עבודה מקצועית ולא פחות חשוב מזה, איש מקצוע אמין שאתם יכולים להיות רגועים להפקיד בידיו את האחריות לעבודה.

כמו כן, אנחנו ממליצים לכם לטוס לפגישת ייעוץ עם מומחה שצפוי לבצע עבורכם את ההשתלה. יתכן מאד שבפגישה המקדימה איתו הוא יגיד לכם שאתם לא עומדים בתנאים להשתלת השיער והוא פשוט לא יסכים לבצע אותה עבורכם. בנוסף, מומלץ מאד לוודא מראש שיהיה לכם עם מי לדבר במקרה שתצוץ איזו שהיא בעיה בתום ההשתלה. יתכן מאד שהמרפאה שבה תעשו את ההשתלה תספק לכם ליווי באמצעות שיחות זום ויתכן אפילו שיש לה סניפים המעניקים שירות בארץ.

השתלת שיער בחו״ל – כמה זה עולה?

עלות השתלת שיער בחו״ל נעה בין 6000-10000 ש״ח, תלוי כמובן בארץ שבה תבחרו לבצע את ההשתלה. לפני שאתם לוקחים את ההחלטה, אנחנו ממליצים לכם לעשות סקר שוק ולקחת הצעות מחיר מכמה קליניקות, עד שתקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר. חשוב לציין, אם בחרתם בקליניקה שבה אתם מרגישים שתקבלו את השירות הכי מקצועי, גם אם הצעת המחיר שלה מעט גבוהה מאחרים, לכו איתה.

 

אהבתם את המאמר? שתפו עם חברים!