השתלת שיער: יתרונות וחסרונות

דניאל כץ
תגיבות
זמן קריאה: 3 דק’
השתלת שיער: יתרונות וחסרונות

שוקלים לעשות השתלת שיער? מתלבטים? הגעתם למקום הנכון, קבלו את כל היתרונות והחסרונות של השתלת שיער.

מה זה השתלת שיער?

השתלת שיער היא תהליך שבמהלכו מוציאים זקיקי שיער מהחלק האחורי של הראש ושותלים אותם באזור שבו מתרחשת התקרחות, ברוב המקרים בחלק הקדמי של הראש. בשלב הראשון, הרופא שמבצע את ההשתלה מנקב חורים זעירים שבתוכם הוא ישתול את זקיקי השיער שנלקחו. לאחר מכן, מוציאים את זקיקי השיער מאזור בריא בראש ולמעשה שותלים אותם באזור שבו יש התקרחות. לאחר מכן ובאופן איטי למדי, זקיקי השיער יתחילו לצמוח ולמלא את האזורים הדלילים בראש.

מה היתרונות בהשתלת שיער?

אחד היתרונות הגדולים של השתלת שיער ובניגוד לשיטות אחרות בשוק, מדובר בשיטה שמתאימה לכולם, הן גברים והן נשים, הן עבור מבוגרים והן עבור צעירים. בנוסף, מדובר בשיטה שהתוצאות שלה מוכחות ובמרבית מהמקרים המטופלים חווים הצלחה יוצאת דופן שנראית לעין תוך זמן קצר יחסית. לדבר הזה יש חשיבות מכרעת כי אחרי הכל, לא משנה באיזו שיטה תבחרו, המטרה שלכם היא לראות תוצאות ומהר.

בנוסף, בניגוד לשיטות אחרות בשוק, מדובר בשיטה שכמעט ואינה גורמת לכאבים בקרב המטופלים. מי שמבצע השתלת שיער יעשה זאת לאחר הרדמה מקומית קלה שבהחלט מעלימה את הכאבים והופכת אותם ללא רלוונטיים בשיקול. כמו כן, בניגוד לשיטות אחרות בשוק מדובר בפתרון טבעי שעושה שימוש בזקיקי שיער בריאים של המטופל עצמו.

מה החסרונות בהשתלת שיער?

למרות כל היתרונות שציינו, עדיין צריך להבין שמדובר בניתוח שגורר אחריו סיכונים. כשמדברים על סיכונים, הכוונה היא בדרך כלל לזיהום שיכול להיגרם באזור של ההשתלה. חיסרון נוסף של השיטה ובניגוד לשיטות אחרות בשוק, הוא שמדובר בשיטה יחסית יקרה שלא כל מטופל יכול להרשות לעצמו. כמובן שעלות ההשתלה עשויה להשתנות בהתאם לכמות השתלים, אך בחלק מהמקרים מטופלים עלולים למצוא את עצמם משלמים עשרות אלפי שקלים על הניתוח.

מה חשוב לבדוק לפני שעושים השתלת שיער?

לפני שאתם ממהרים לעשות השתלת שיער, אנחנו ממליצים לכם לעשות סקר שוק, ללמוד את הנושא ולבדוק שיטות אחרות להצמחת שיער. גם אם לא תבחרו בהן, זה תמיד טוב להגיע כמה שיותר מוכנים לקראת התהליך. בנוסף, למרות שקיבלתם את כל המידע הרלוונטי במאמר הזה, חשוב מאד להתייעץ עם הגורם הרפואי ולשאול אותו מה ההשלכות של ההשתלה, מתי תראו תוצאות, מה ההגבלות השונות לאחר ההשתלה ועוד.

כמובן שמומלץ מאד לעשות סקר שוק גם בכל הקשור למחירים, על מנת שתוכלו לדעת שאתם לא נכנסים להוצאה שלא תוכלו לעמוד בה. בכל מקרה, אנחנו ממליצים לכם לקחת מספר הצעות מחיר להשתלת שיער ולהשוות ביניהן, כך תוכלו לבחור בהצעה המשתלמת והמקצועית ביותר. זהו, כעת כשיש לכם את כל המידע על השתלת שיער אתם יכולים לצאת לדרך, בהצלחה.

אהבתם את המאמר? שתפו עם חברים!