"אלפי גברים ישראלים טוענים שמצאו שיטה חדשה להתמודדות עם ההתקרחות" הכירו את הפטנט הטבעי לטיפול בנשירת שיער

דניאל כץ
תגיבות
זמן קריאה: 3 דק’
"אלפי גברים ישראלים טוענים שמצאו שיטה חדשה להתמודדות עם ההתקרחות" הכירו את הפטנט הטבעי לטיפול בנשירת שיער

תופעת ההתקרחות הגברית מעסיקה 63% מהגברים הישראלים, שמוכנים לעשות הכל למציאת הפתרון.  אינספור חברות וטיפולים מפזרים הבטחות בלי הפסקה לתופעת ההתקרחות, ואפילו מתחייבים לתוצאות. גברים רבים נואשים לפתרון יעיל ומהיר, מוציאים סכומי כסף גדולים על טיפולים שונים, נוטלים כדורים ואף סובלים מתופעות לוואי ללא שיפור במצב. החדשות הטובות הן שהפורמולה החדשנית מבית שורשים מציעה פתרון יעיל במיוחד תוך שימוש בחומרים טבעיים בלבד וללא תופעות לוואי כלל.

כידוע, הגורמים המרכזיים לשיער דליל והתקרחות הם לחץ, נטייה גנטית ומחסור בהורמונים, והיא מאופיינת בדילול שיער הדרגתי במרכז הקרקפת ובנסיגת קו השיער הקדמי.

בשנים האחרונות הלחץ הנפשי מאפיין את החברה המודרנית והדבר כמובן משפיע לרעה על תופעת התדלדלות השיער בקרב אוכלוסיית הגברים.

שורשים – הפורמולה הטבעית שעשויה לסייע גם לכם

איך הכל התחיל? אילן רפאלי, שסבל מתופעת ההתקרחות הגברית בעשור השלישי בחייו והתנסה בעשרות טיפולים מכל הסוגים שהביאו לתופעות לוואי לא נעימות  חיפש טיפול טבעי ויעיל.

לאחר חיפושים רבים חבר רפאלי למדען ישראלי שייצר תערובת צמחים ייחודית וניסיונית. רפאלי החליט לנסות את התערובת, ובחודשים לאחר מכן החל לראות את השינוי שחל אצלו. לשמחתו, הוא החל להבחין כי הנשירה נעצרה וכי שורשי השיער החלו להתחזק באופן משמעותי. מרגע זה אילן החליט להקדיש את חייו לעזרה לגברים המתמודדים עם תופעת הנשירה וההתקרחות המוקדמת והקים את חברת שורשים.

השיטה הייחודית מבוססת על טכנולוגיה חדשה בשילוב מדוייק עם הרפואה הסינית, מוגנת בפטנט והיא ברישיון משרד הבריאות.

איך עובדת השיטה שמביאה לשיפור משמעותי בזמן קצר?

הפורמולה פועלת בצורה יעילה על מנת לעכב את הגורמים להתקרחות – הרעלים ועודפי השומן מהקרקפת. היא עשויה מצמחים והרכיבים הטבעיים שבערכה ממריצים את מחזור הדם, חודרים אל תוך זקיק השערה, מעבים אותה ותורמים למחזור הצמיחה שלה.

ערכת הטיפול הביתית כוללת 3 מוצרים מרכזיים: רולר מזותרפיה חדשני, פורמולה טבעית מוגנת בפטנט ושמפו טיפולי המסייע במניעת נשירת שיער.

המומחים בשורשים מדגישים כי הטיפול לא מתאים לכל אחד, לכן מתבצע תהליך אבחון על ידי יועץ שלאחריו ייקבע האם השיטה מתאימה גם לכם.

בלי לצאת מהבית ובלי הבטחות שווא

מי שדמיין הליך פולשני שדורש הגעה פיזית לחדר טיפולים בתדירות גבוהה ישמח לגלות שאת הטיפול שמציעה שורשים אפשר לבצע מהבית, בלי להשקיע יותר מדי זמן או מאמץ. את התוצאות המיוחלות, ניתן להתחיל לראות כבר אחרי כשלושה חודשים. הרעיון של תפיסת שורשים הוא לאפשר לגברים לשמור על השיער שלהם לאורך שנים, בצורה שלא תפגע להם באלמנטים אחרים של הבריאות, באמצעות טיפול טבעי שאינו פוגע בגוף וגם לא בחשבון הבנק.

הסוד להצלחה -טיפול ביתי, פשוט, מהיר

רמת ההצלחה שלו נמצאת בידיים שלכם. הטיפול שמציעה שורשים משתלב באופן קליל בשגרה, ולא מצריך מאמץ. התהליך מתחיל בשיחת התאמה עם יועץ מומחה שיעזור לכם להעריך את סיכויי ההצלחה של הטיפול. זכרו – כמו בכל תהליך משמעותי בחיים סבלנות היא סוד ההצלחה ויש להקפיד על הנחיות השימוש בתכשיר ולהתמיד בטיפול.

שיטת שורשים מעניקה לכם את האפשרות לשפר את איכות החיים שלכם באופן מדהים ולהחיות את השיער מחדש, באמצעות שגרת טיפול קלילה ללא תופעות לוואי.

 לשיחה מיידית עם נציג


 

אהבתם את המאמר? שתפו עם חברים!