מינוקסידיל – מה שחשוב לדעת

דניאל כץ
תגיבות
זמן קריאה: 4 דק’
מינוקסידיל – מה שחשוב לדעת

שימו לב- בכל מקרה חשוב להתייעץ עם רופא מומחה לפני תחילת כל שימוש בתכשיר!

התקרחות היא בעיה נפוצה מאוד אצל הרבה גברים. היא יכולה לגרום להמון חוסר ביטחון, לאובדן של הערכה עצמית ולהרגשה אומללה מאוד, אשר מתבטאת באספקטים שונים בחיים, כולל האספקט הרומנטי והמקצועי. אנשים מנסים הרבה מאוד דרכים, מוכרות ואלטרנטיביות כאחד, כדי לנסות לעכב את ההקרחה, ויש אינספור שיטות לכך. עם זאת, אחת האפשרויות הטובות והאיכותיות ביותר כיום, היא שימוש בתמיסת מינוקסידיל איכותית, שהוכיחה את עצמה בצורה משמעותית על אינסוף לקוחות מרוצים.

מה זה מינוקסידיל

ראשית, חשוב להבין מה זה מינוקסידיל ואיך היא מועילה ומעודדת את צמיחת השיער. מינוקסידיל היא למעשה תמיסה, אותה מורחים על הראש, והיא מעודדת את צמיחת הדם בקרקפת, על מנת לעודד את צמיחת השיער במקום. מינוקסידיל פותחת את כלי הדם, ומאפשרת לחלקיקי השיער לקבל מינרלים חשובים שעוזרים לצמיחה שלהם. מדובר בחומר שמעודד צמיחה של שיער באופן טבעי על הקרקפת, ללא השכלות בריאותיות אחרות.

איך ניתן לשלב את מינוקסידיל בשגרת היום

מינוקסידיל היא למעשה תרופה אשר מצריכה תשומת לב על טיפוח. בדיוק כמו ללכת לחדר כושר או להקפיד על תזונה, יש להקפיד על מריחת מינוקסידיל פעם אחת ביום, ולא להזניח את הנושא. ההתמדה פה היא חשובה מאוד, וכבר לאחר זמן קצר באופן יחסי, מתחילים לראות את התוצאות, דבר שמעודד את המשתמש ונותן לו מוטיבציה להמשיך ולהשתמש בתמיסה באופן יום יומי.

הידעת? מינוקסידיל מתאימה לגברים ולנשים כאחד

חשוב להבין כי מינוקסידיל היא תרופה אשר מתאימה לגברים ונשים כאחד. יש לא מעט נשים אשר סובלות מהקרחה ושיער מדולל, גם בגילאים צעירים, וגם הן צריכות למצוא את הפתרון. מינוקסידיל עובדת במינונים שונים אצל נשים ואצל גברים, וחשוב מאוד להתאים את המינון גם למצב השיער והתקדמות ההקרחה. היכולת למצוא את המינון המתאים ואת הזמן המתאים למרוח את התמיסה כחלק מהשגרה היומית, מהווים את המתכון הבטוח להצלחה.

מינוקסידיל מעודדת צמיחה טבעית של השיער

חשוב להבהיר כי מינוקסידיל אינה משפיעה על האדם בצורה הורמונלית, ואין לה השפעות משמעותיות על כלי הדם בשאר הגוף, אלא רק על הקרקפת, עליה נמרחת התמיסה. מינוקסידיל למעשה מרחיבה את חלקיקי השיער אשר מצטמקים עם הזמן (באופן טבעי) ומעודדת אותם לייצר צמיחה מחודשת של שיער. התרופה נוסתה על עשרות אלפי אנשים, ואין לה שום השפעות שליליות על הבריאות הכללית או על צמיחה מוגזמת של שיער במקומות אחרים בגוף.

המחקרים מוכיחים: מינוקסידיל עושה את העבודה

אחד המחקרים הגדולים שנערכו באמצעות מינוקסידיל מראה על תוצאות חד משמעיות. מתוך 11,000 אנשים שניסו את מינוקסידיל במשך שנה שלמה באופן עקבי ושוטף, 92 אחוזים מהם דיווחו על תוצאות "מצוינות", שהתבטאו בהאטה של אובדן השיער, או עצירה של אובדן השיער באופן מוחלט. מחקרים בהיקף כזה, ועם תוצאות שכאלו, לא יכולים לתת תמונה טובה יותר על היעילות של מינוקסידיל, ועל האפשרויות שהיא מעניקה להמון אנשים ברחבי העולם.

האם מומלץ להתחיל עם מינוקסידיל בגיל צעיר

מינוקסידיל היא תרופה שעובדת בצורה טובה יותר על גברים מתחת לגיל 40, שכן החלקיקים בקרקפת עדיין לא הצטמקו אצלם בצורה משמעותית מדי. אצל חלק מהגברים, איבוד השיער מתחיל עוד בשנות ה-20, וכדאי מאוד להתחיל להשתמש בתרופה כמה שיותר מוקדם, על מנת לקבל תוצאות טובות יותר בגיל צעיר. במסגרת המחקרים, גברים צעירים הראו תוצאות מרהיבות, של צמיחת שיער מחודשת ומהירה, גם בנקודות קירחות לחלוטין. 

מינוקסידיל מתאימה גם לזקן

העובדה המפתיעה ביותר על מינוקסידיל היא שהתרופה הוכיחה את עצמה יעילה גם על גידול זקן. אחד הטרנדים האופנתיים של השנים האחרונות אצל גברים זהו גידול זקן ארוך ועבה. הרבה אנשים פשוט לא מצליחים לגדל זקן שכזה, וגם כאן, מחקרים הראו שאנשים שמרחו מינוקסידיל על הסנטר והלחיים, הצליחו להגדיל בצורה משמעותית את הגדילה של הזקן והשפם שלהם.

מינוקסידיל זה הפתרון האיכותי ביותר לאובדן שיער

הקרחה זה לא משהו שצריך להשלים איתו בעידן המודרני. מינוקסידיל מהווה פתרון נהדר עבור אנשים שלא רוצים לבצע טיפול אינטנסיבי של השתלות שיער, ועדיין לקבל תוצאות נהדרות בזמן קצר. לאור כל הנתונים, תמיסת מינוקסידיל היא אחת האפשרויות הטובות והאיכותיות ביותר כיום בשוק, והיא כדאית גם לשיער, ולעיתים גם לזקן.

אהבתם את המאמר? שתפו עם חברים!